مدو لباس

صندل های دخترانه ی بسیار زیبا

امروزه استفاده از صندل در بین خانم ها بسیار مرسوم شده است و بسیاری از آنها در شروع فصل تابستان کفش های خود را رها کرده و آن را با صندل ها جایگزین می کنند، صندل ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند مدل صندل دخترانه را در پرشین وی ببینید.

صندل دخترانه

صندل‌ها در انواع مختلف و طراحی‌های متفاوت در بازار موجودند. تعدادی از مدل‌ها بسیار متداول و عمومی اند و تعدادی از آنها در طرح‌های خاص و با یراق‌های خاص هستند که سالانه مد می‌شوند و مدت زمان محدودی بازار را از آن خود می‌کنند.در این مقاله زیر ابتدا تعریفی از صندل ارائه داده و سپس انواع آن را بررسی کنیم. بعد از خواندن این مطلب شما می‌توانید در انتخاب صندل مورد نیازتان به بهترین شکل عمل کنید.صندل نوعی پای افزار یا پای پوش رو باز و سبک است که معمولاً با بندی که در پشت مچ پا قرار می‌گیرد پوشیده می‌شود. صندل‌ها به دلیل راحتی در مناطق گرم محبوبیتی فراوان در بین مردم دارند.

صندل دخترانه انواع صندل های دخترانه

صندل‌ها کفش‌های روبازی هستند که از یک کفی ساخته شده اند که توسط یک پایه یا پایه هایی با پشت پا و یا مچ پای پوشنده حمل می‌شوند. صندل‌ها میتوانند پاشنه داشته باشند. گاهی تفاوت قائل شدن میان صندل‌ها و انواع دیگر کفش‌ها بسیار سخت است.صندل‌ها انواع بسیار متنوعی دارند، انواع آن از صندل‌های هوراچی Huarache Sandals گرفته تا انواع کفش‌های پاشنه دار معروف به پامپ Peep Toe Pumps که انگشتان پا در جلوی آن پیدا هستند متفاوت است.

 صندل زنانه تابستانیمدل صندل های دخترانه

جدیدترین انواع صندل های دخترانه

صندل‌های هوراچی نوعی صندل کلمبیایی هستند که از تسمه‌های چرمی و با دست بافته می‌شوند.این صندل‌ها در سال ۱۹۶۰ در بین گروه‌های هیپی که در آمریکای شمالی بودند مورد استقبال قرار گرفت و معروف شد.این صندل‌ها طی حرکتی در سال ۱۹۳۰ با کفی از جنس تایر‌های لاستیک تهیه شدند و مدل‌های جدید آن از طرح‌های بسیار ساده تا بسیار کار شده و با چرم طبیعی و مصنوعی موجود است.نکته‌ای که در مورد صندل‌ها وجود دارد این است که صندل‌ها بخش زیادی از پا را به نمایش می‌گذارند. افراد ممکن است به دلایل مختلف صندل بپوشند، راحتی در هوای گرم، صرفه‌‌ی اقتصاد (صندلها نیاز به مواد کمتری نسبت به کفش دارند و معمولا آسانتر ساخته می‌شوند، در نتیجه ارزانترند.) و یا به عنوان انتخاب مد.

صندل دخترانه بهاری و تابستانه انواع صندل زنانه و دخترانه

میول‌ها صندل هایی هستند که معمولا از پشت باز هستند و از جلو پوشیده. به این معنی که انگشتان پا را می‌پوشانند اما از پشت باز هستند و به راحتی از پا در می‌آیند. این نوع کفش‌ها به دلیل تنوع بالایی که دارند در گروهی جدا گانه از صندل‌ها قرار می‌گیرند و امروزه دارای تنوع بسیار بالایی هستند.با انواع پاشنه ها، انواع بندها و یراق تزئینی و انواع رویه ها، به دسته‌های متنوعی تقسیم می‌شوند. هم چنین این نوع صندل‌ها در انواع مردانه و زنانه و برای تیپ‌های رسمی و غیر رسمی موجود هستند. میول‌ها به تازگی ترند شده اند و طرفداران بسیاری دارند.

صندل مجلسی زنانهصندل مجلسی دخترانه طلق دار
شیک ترین مدل‌های صندل دخترانه متنوع‌ترین انواع صندل دخترانه مجلسی

تابستانی دخترانه

در صندل‌های انگشتی یا همان فلیپ فلاپ‌ها شصت در یک جای متمایز از انگشتان دیگر پا قرار می‌گیرد. این مدل در طول تاریخ مورد توجه بسیاری از انسانها قرار گرفته است. و بیشینه‌‌ی بسیار جالبی دارد.قدیمی ترین صندل موجود صندلی انگشتی است که از الیاف گیاهان دوخته شده و مانند صندل‌های گلادیاتوری دور پا می‌پیچد. صندل‌های انگشتی اغلب برای تیپ‌های کژوآل پوشیده می‌شوند، اما افراد با تیپ‌های رسمی نیز از مدل‌های خاص صندل‌های انگشتی استفاده می‌کنند.این صندل‌ها در انواع فلت (تخت)، پاشنه دار، چرمی، پارچه ای، بافت، پلاستیکی، چوبی و… تولید می‌شوند و تنوع آنها جذابیت فوق العاده‌ای به آنها داده است.

پارس  – عود آنلاین

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.