مطالب گوناگون

چرا داشتن دماغ بزرگ شما را جذاب‌تر می‌کند؟

در کنار این که هر روز می‌بینیم افراد بیشتری نسبت به جراحی زیبایی بینی خود اقدام کرده و علاقه‌مند به داشتن فرم کوچکتر و تراشیده‌تری از آن هستند، آیا هرگز به این فکر کرده‌اید که داشتن دماغ بزرگ می‌تواند در جای خود جذاب باشد. در واقع اگر می‌دانستید که چه دلایل محکمی در پشت داشتن دماغ بزرگ وجود دارد، دیگر آن قدرها به تصویر در آینه خرده نگرفته و از کمی بزرگ بودن بینی خود احساس نارضایتی نخواهید داشت.

اگر هنوز نمی‌دانید چرا داشتن دماغ بزرگ می‌تواند جذاب باشد، در این مطلب با ما همراه باشید و در این باره بیشتر بدانید.

جذابیت‌های دماغ بزرگ

دماغ بزرگ جلوه‌ای کلاسیک دارد

اگر به تندیس‌ها و مجسمه‌‌های رومی و یونانی بنگرید، زن و مرد، همگی بینی‌های بزرگی دارند و این در بین آن‌ها به عنوان یک علامت زیبایی در نظر گرفته شده و به  هیچ وجه ناپسند و ناخوشایند نبوده است. با این حساب اگر بینی بزرگی دارید، کمی به مجسمه‌های یونانی‌ها و رومی‌های باستان با پیکره‌های مرمرین نگاه کرده و در آینه به خود ببالید. اگر به کتب تاریخی مراجعه کنید، درخواهید یافت که کلئوپاترا، ملکه مشهور و زیبای مصر نیز بینی بزرگی داشت و علی رغم آن، چند تن از مردان مشهور و قدرتمند حکومتی و سیاسی آن روزگار، شیفته و عاشق او بودند. گویا داشتن بینی بزرگ به هیچ رو مانع جذاب بودن کلئوپاترا نشده بود.

چرا داشتن دماغ بزرگ شما را جذابتر می کند
کلئوپاترا یکی از زیباترین زنان تاریخ جهان است که بر تخت سلطنت مصر تکیه زده و دارای قدرت و نفوذ زیادی بود.

نشانه‌ای از وراثت و شخصیت است

در بیشتر افراد بینی به ارث رسیده و معمولا از یک پدر و مادر با بینی‌های بزرگ، فرزندان مشابهی متولد می‌شوند. اگر نه، به هر صورت در اقوام درجه بعدی خود، بینی مشابه را خواهید یافت. به هر ترتیب این نشانی از وراثت شما بوده و باید آن را به نشانه یک میراث واقعی بپذیرید. اگر می‌خواهید از نواده‌های اصیل خاندان خود باشید، بینی بزرگ شما می‌تواند یک نشان واقعی به شمار آید.

همین طور بخوانید: تعریف زیبایی در کشورهای مختلف جهان

بلوغ را نشان می‌دهد

همه افراد پس از رسیدن به سن بلوغ، تغییر شکل و اندازه بینی را تجربه کرده و این باعث می‌شود که بتوانند بلوغ خود را باور کرده و مطمئن باشند که به دنیای آدم بزرگ ها پا گذاشته اند. به این ترتیب نباید از داشتن دماغ بزرگ ناراحت بوده و در واقع این یک فاکتور از بزرگ شدن واقعی به شمار می‌آید. به علاوه بینی شما می‌تواند یک المان از شخصیتتان باشد. بنابراین با تغییر ابعاد و فرم آن، در واقع به نوعی شخصیت فعلی خود را مخدوش ساخته‌اید!

چرا داشتن دماغ بزرگ شما را جذابتر می کند
داشتن بینی بزرگ یکی از نشانه‌های مهم رسیدن به بلوغ و قدم گذاشتن به دنیای بزرگسالی است.

زیبارویانی با دماغ بزرگ داشتیم

اگر به گذشته و یا زمان حاضر دنیای سلبریتی‌ها بنگرید، زیبارویان و افراد موفقی با بینی‌های بزرگ می‌یابید که هر یک در نوع خود، در خطوط تاریخ ماندگار شده‌اند. با این حساب داشتن دماغ بزرگ نتوانسته در مقابل مسیر موفقیت آن‌ها و نیز شهرت و زیبایی سدی ایجاد کند. به طور مثال پرنسس دایانا بینی بزرگی داشت، اما همه او را به زیبایی شناخته و همیشه در قلب دوستداران خود زنده است. همین طور لیدی گاگا، خواننده آمریکایی مشهور فعلی بینی بزرگی دارد و به نظر نمی‌رسد که از داشتن این دماغ بزرگ، به هیچ وجه ناراضی باشد. آیا این سایز بینی توانسته در شهرت، موفقیت و میزان محبوبیت وی، تاثیر منفی بگذارد؟

جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند

به آقایان نگاه کنید. یک آقا با بینی بزرگ برایتان جذاب‌تر است یا یک آقا با بینی کوچک و تراشیده؟ بیشتر خانم‌ها گزینه اول را انتخاب خواهند کرد. با این حساب تقریبا نیمی از جمعیت جهان، به بینی بزرگ طرف مقابل خود علاقه مند بوده و هیچ نیازی به جایگزین شدن آن با یک بینی کوچک نمی‌بینند. باور داشته باشید که بسیاری از آقایان نیز همین نظر متقابل را داشته و بانوان با بینی‌های طبیعی، هر چند که بزرگ باشد، را به عنوان طرف مقابل خود ترجیح می‌دهند.

پیشنهاد مطالعه: روانشناسی رنگ | رنگها درباره شخصیت شما چه میگویند

اعتماد به نفس بالا را نشان می‌دهد

داشتن بینی بزرگ و وابستگی به آن، حاکی از اعتماد به نفس بالای افراد است. زمانی که شما با یک فرد که دماغی بزرگ دارد، روبرو می‌شوید و می‌بینید که او با داشتن این سایز بینی، احساس راحتی کرده و تلاشی برای کوچک کردن و ترمیم آن نداشته است، به حتم در می‌یابید که او از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. در این حال احترام بیشتری برای او قائل خواهید بود.

چرا داشتن دماغ بزرگ شما را جذابتر می کند
با داشتن بینی بزرگ، فردی جسورتر و با اعتماد به نفس بالاتر به نظر خواهید رسید.

کلام آخر

شما چه فاکتورهای دیگری را در این گروه جای می‌دهید؟ چرا داشتن دماغ بزرگ جذاب است و چطور می‌توان با داشتن چنین بینی، همچنان احساس زیبایی و جذابیت کرد؟ نظرات و ایده‌های خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. شما می‌توانید این مطلب را با دوستان و آشنایان خود، به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. اصلا قانع نشدم و به محض ریشه کن شدن کرونا عمل میکنم( استفاده طولانی از ماسک فیلتر دار آسیب میزنه به بینی تازه عمل شده و از طرفی هم ممکنه توی کلینیک مبتلا بشین که بعدا با وجود بیماری حتما میریزه) ، بینی یک خانوم باید قلمی و تراشیده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *